Aktuális / Hírek arrow Aktuális / Hírek arrow Kutyanapközi
Kutyanapközi Nyomtatás E-mail
Cerberos Kutyaiskola - KutyanapköziA kutyanapközi célja segíteni az olyan gazdiknak, akik egész nap dolgoznak és nem tudnak elég időt a kutyáikkal tölteni, esetleg kutyusuk folyton átrendezi a lakásukat, mire hazaérnek, vagy csak egyszerűen nem szeretnék őket egész napra egyedül otthon hagyni.
A napközi ideje alatt végig kiképző felügyeli a kutyusokat, akik szabadon játszhatnak társaikkal, így azt az időt, míg a gazdi nem ér rá, otthoni unatkozás helyett, a kutya játékkal, futkározással, tanulással töltheti.

A napközit akár rendszeresen, akár alkalomszerűen is igénybe lehet venni. Szükség esetén akár éjszakára is!

PROBLÉMÁS KUTYÁK RÉSZÉRE IS! Így miközben a gazdi dolgozik, a kutya egy tapasztalt kiképző felügyeletével megtanulja a helyes viselkedés alapjait.

További információ: 06 (70) 370 9255
 
< Előző   Következő >

Rólunk

Bejelentkezés


Elfelejtette a jelszavát?
Még nem regisztrált? Itt megteheti. Regisztráció

Hírlevél


HTML formátum?RSS Hírek